Więcej informacji

Konferencje

Forum Profesjonaljnej Stomatologii
 

Zapraszamy na nową edycję Sympozjów
Forum Dentysty-Praktyka
w roku 2014

 

 

 

 

Dotychczasowe Forum Dentysty-Praktyka firmy AVIGRAF
oraz Forum Profesjonalnej Stomatologii firmy 3M ESPE
w ramach współpracy zostają zastąpione przez nowy, wspólny
cykl sympozjów pod nazwą Forum Profesjonalnej Stomatologii.

W roku 2014 zorganizujemy dla Państwa 11 spotkań w całej Polsce. Sympozja będą odbywać się w piątki. Bardzo bogaty program naukowy zostanie zaprezentowany w formie wykładów, prowadzonych przez znakomitych i uznanych prelegentów. W tegorocznej edycji będziemy mogli zaoferować tematy pokrywające praktycznie cały zakres Państwa codziennych wyzwań w gabinecie stomatologicznym.

Udział w Forum Profesjonalnej Stomatologii to możliwość uzyskania
aż do 22 punktów edukacyjnych.

Każde z jedenastu spotkań będzie obejmowało odmienny zestaw wykładów prowadzony przez inny zespół wykładowców. Liczymy, że będziemy gościć Państwa na kilku sympozjach, a na wybór miejsca szkolenia wpływ będzie miała nie tylko jego lokalizacja. Zachęcamy do śledzenia szczegółów na: www.receptanawiedze.pl

Zapraszamy.
Zespół Forum Dentysty-Praktyka

Czy wiesz, że:
Dotychczas w sympozjach 3M ESPE oraz w sympozjach Forum-Dentysty Praktyka wzięło udział ponad 13 000 lekarzy

FORUM DENTYSTY-PRAKTYKA
 

Od 2008 roku wraz z naszymi patronami koordynujemy projekt  szkoleń dla lekarzy stomatologów pod nazwą FORUM DENTYSTY - PRAKTYKA.

Misją realizowanego przez nas cyklu sympozjów jest dotarcie z interesującymi wykładami, prezentowanymi przez wykładowców – praktyków, do lekarzy dentystów w ich miejscu zamieszkania. Dodatkowo staramy się  zaoferować uczestnictwo w naszych spotkaniach w przystępnej dla lekarzy cenie.

Rokrocznie organizujemy 9-12 spotkań w wybranych miastach Polski, po to by umożliwić jak największej ilości lekarzy udział w interesujących wykładach i warsztatach praktycznych. Dodatkowo chcemy dać szansę na spotkanie ze znanymi w środowisku wykładowcami, jak również dać możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych (nasze spotkania dają możliwość uzyskania PUNKTÓW EDUKACYJNYCH).

 

Dodatkowo z naszymi partnerami współorganizujemy również inne wydarzenia w kalendarzu imprez stomatologicznych.

 

Zapraszamy na nasze szkolenia i konferencje.